top of page

Profil

Logo

AGRO-MAK P.P.U.H.

Wytwórnia Makaronu "Agro-Mak", produkująca makaron "Złoty Kłos", jest firmą obecną na rynku od 2000 roku. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od małego zakładu, który pracował na terenie dawnego województwa lubelskiego. Dzięki prężnemu rozwojowi, pozyskiwaniu coraz większej liczby odbiorców firma zaczęła się rozwijać.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie zakład mieści się w województwie podkarpackim i swą działalność prowadzi w nowo wybudowanym obiekcie, przystosowanym do produkcji makaronów według wymogów sanitarnych i technologicznych zawartych w normach Unii Europejskiej.

 
 
 
Agro-Mak
link

Usługi

  • Makaron nitki

  • Makaron krajanka 2mm

  • Makaron krajanka 3,5mm

  • Makaron krajanka 5mm

  • Makaron Świderek

  • Makarony

Pracujemy:
linie
Logo
link

Oferta

Od początku istnienia firmy staramy się wprowadzać nowe technologie produkcji i rozszerzać nasz asortyment starając się dostarczać na polskie stoły makaron najwyższej jakości. Pracujemy wyłącznie na maszynach włoskich producentów w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości makaronu. Makaron nasz spotkał się z uznaniem i akceptacją konsumentów, ponieważ produkowany jest tylko i wyłącznie z naturalnych surowców. Jest to najwyższej jakości mąka pszenna, woda, przyprawa kurkuma oraz świeże jaja. W naszych makaronach nie ma miejsca na konserwanty.
Nowością w naszej ofercie jest makaron "Złoty Kłos" czterojajeczny . Produkowany jest metodą tradycyjną, walcowaną. Świeże jaja oraz mąka z pszenicy najwyższej jakości sprawiają, że makaron ten charakteryzuje się dużymi przyrostami podczas gotowania.
Nasze produkty wytwarzane są w systemie HACCP, co wpłynęło na wzrost produkcji i uzyskanie perfekcyjnej jakości.

Wszystkie makarony produkowane są w oparciu o własną normę: ZDN/AGRO-1/06

makaron
link

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

AGRO-MAK P.P.U.H.

Bąków 6
37-464 Stalowa Wola

link

Galeria

bottom of page