top of page

Profil

Carte Del Sole

Corte Del Sole

Corte Del Sole w Warszawie – Ursynowie na Kabatach to salon fryzjerski, w którym styliści fryzur podkreślają indywidualizm klientów przy pomocy uczesania. Asymetryczne czy geometryczne cięcie? Naturalny czy wyrazisty kolor? Włosy długie, średnie czy krótkie? Styliści w naszym salonie znają prawidłowe odpowiedzi na wszelkie tego typu pytania nurtujące naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego uczesania, oferujemy profesjonalne strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce, a także zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Odpowiedni dobór długości, kształtu i barwy włosów to sekret udanej fryzury. Corte Del Sole wyróżnia się spośród innych salonów fryzjerskich w Warszawie-Ursynowie kreatywnym spojrzeniem na rzemiosło fryzjerskie oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

 
 
 
Corte Del Sol

Kreatorzy fryzur w salonie fryzjerskim Corte Del Sole proponują cięcia i koloryzacje pasujące do temperamentu odwiedzających salon klientów. Dobry fryzjer dla mężczyzn i kobiet to bystry obserwator, który potrafi swoje rzemiosło przekuć w sztukę. Nasi styliści tworzą fenomenalne fryzury na co dzień, a także wyjątkowe uczesania ślubne i okolicznościowe. Kreowanie wyjątkowych fryzur jest standardem w naszym salonie fryzjerskim. Na wspaniały efekt uczesania duży wpływ mają wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji włosów, które stosujemy podczas wykonywanych zabiegów fryzjerskich. Doskonała jakość to cecha, którą można dostrzec w każdym aspekcie naszej pracy. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i nienaganną kulturę w kontaktach z klientami. Te cechy doceniają zwłaszcza nasi mali klienci, którzy w komfortowej atmosferze poddają się dedykowanym dla nich zabiegom fryzjerskim. Fachowość, kreatywność i przyjazne nastawienie to walory, które doceniają klienci naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie-Ursynowie. Zapraszamy!

kabel

Usługi

  • Fryzjer Damski

  • Fryzjer Męski

  • Fryzjer Dziecięcy

  • Fryzury Ślubne

  • Zabiegi Pielęgnacyjne

  • Stylizacje Fryzur

Pracujemy:
tło
Carte Del Sole
kabel

Oferta

Fryzury Ślubne i Okolicznościowe

 

Wyróżnia nas artystyczne podejście do tworzenia fryzur ślubnych i okolicznościowych. Nasze stylizacje są oryginalne i gwarantują klientkom atrakcyjny wygląd. Wykonujemy finezyjne fryzury koktajlowe, eleganckie stylizacje wieczorowe oraz wystylizowane upięcia ślubne. Dopasowane do okazji fryzury okolicznościowe tworzymy w zaskakujących formach, z efektownymi elementami wpinanymi do włosów. W zależności od okazji i gustów naszych klientek komponujemy subtelne fryzury klasyczne lub ekstrawaganckie stylizacje. W naszym salonie fryzur puszczamy wodze wyobraźni, aby marzenia każdej naszej klientki stały się rzeczywistością!

 
Carte Del Sole
kabel

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

kabel

Galeria

bottom of page