top of page

Elżbieta Dembowska

Centrum Stomatologii

Pakiet Silver

Szczecin

dembowska

Profil

Dembowska

Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna

Wiedza i bogate doświadczenie w stomatologii

Tworzymy wielospecjalistyczną klinikę, która współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce i w Europie. Posiadamy doświadczoną kadrę z licznymi specjalizacjami lekarskimi i tytułami

doktorów n. med.

Prowadzimy działalność jako podmiot leczniczy już od 1997 roku. Suma naszego doświadczenia oraz nieustanny rozwój zapewniają najwyższe jakościowo leczenie nawet najbardziej wymagającym Pacjentom.

Zapraszamy do naszej kliniki, jeśli chcą być Państwo leczeni fachowo i w miłej atmosferze. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w centrum Szczecina. Nasza klinika wyposażona jest w 10 klimatyzowanych gabinetów stomatologicznych spełniających najwyższe normy medyczne. Nasza kadra jest wysoce wyspecjalizowana w chirurgii periodontycznej i śluzówkowo-dziąsłowej, dlatego posiadamy własną, specjalnie zaprojektowaną salę chirurgiczną. Połączenie naszej wiedzy i umiejętności oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego umożliwia nam wykonywanie nawet najbardziej złożonych zabiegów w obrębie jamy ustnej. Cała placówka przystosowana jest do wszechstronnego leczenia i diagnostyki.

 
 
 
nic

Godziny Pracy

Jak do nas trafić

bottom of page