top of page

Profil

LayMan 

Fabryka Mebli Layman jest czołowym producentem modułowych mebli,

cieszącym się uznaniem klientów.

Od ponad 25 lat istniejemy w branży meblarskiej, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Z pasją tworzymy meble dbając o rozwój i ulepszanie naszych produktów. Stawiamy na najnowsze trendy, niepowtarzalny design i wysoką jakość. Ceniąc indywidualizm naszych klientów oferujemy szeroką gamę szafek i frontów, także nietypowych, pozwalając na dopasowanie do każdego wnętrza i indywidualnych potrzeb.

 
 
 
Layman
layman meble

LayMan Nasza firma składa się z 2 wydziałów. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji gotowych mebli, ale także półproduktów powszechnie stosowanych w przemyśle meblarskim takich jak profile, wstęgi czy listwy. Stale inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i rozwój technologiczny, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty. Wykwalifikowana kadra, korzystanie z najlepszych materiałów oraz nowoczesny park maszynowy to nasza recepta na doskonałe meble, które świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. To również jakość, którą stale doceniają klienci zarówno polscy jak i zagraniczni. Layman dostarcza produkty do wielu odbiorców,  obecnie współpracujemy z ponad 300 salonami meblowymi z terenu Polski, a także zza granicy wschodniej i zachodniej.

kabel

Usługi

  • Meble Kuchenne

  • Meble pokojowe

  • Meble Łazienkowe

  • Szafy Modułowe

Pracujemy:
pasy
LayMan Logo
kabel

Oferta

W ofercie marki znaleźć można przede wszystkim meble pokojowe i kuchenne. Umożliwiają one stworzenie takiej aranżacji, która nie tylko wpisuje się w nowoczesne trendy, ale również doskonale odpowiada na potrzeby klientów. Dążymy do tego, by to odbiorcy z gotowych elementów tworzyli własne oryginalne aranżacje doskonale dostosowane do wielkości przestrzeni, jak i funkcji, a także oczekiwań odbiorców. Z prostych geometrycznych modułów można uzyskać niebanalne kompozycje, często wychodzące poza szablon.

OK-STOISKO-LAYMAN-POZNAN
Layman
kabel

Kontakt

LayMan

ul. Słonecznikowa 10,

 82-300 Elbląg

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
kabel

Galeria

bottom of page