top of page

Profil

Optic Express

Zakład optyczny Optic – Express powstał w 2003 roku. W czasie trwania naszej działalności zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który cały czas się dokształca, by być na bieżąco z nowinkami usług optycznych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w diagnostyce, terapii i profilaktyki ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu. Gabinet okulistyczny zapewnia kompleksową usługę medyczną oraz optyczną. 

W naszym zakładzie skupiamy się głównie na diagnostyce i leczeniu zaburzeń wzroku. Przychodząc do Optic – Express znajdziecie Państwo kompleksową usługę badania wzroku z możliwością zakupu soczewek, okularów, oprawek renomowanych producentów.

 
 
 
Optic Express
Optic Express

Aby dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa problemów ze wzrokiem warto skonsultować się w tej sprawie ze specjalistą. W naszym zakładzie optycznym znajdziecie Państwo fachową i profesjonalną poradę. Warto dbać o oczy i badać je regularnie. Dlatego też poszerzyliśmy usługi o wykonywanie badań okulistycznych na potrzeby medycyny pracy oraz badań dla kierowców.

link

Usługi

  • Zakład optyczny Optic – Express posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Skupiamy się głównie w swojej działalności na przeprowadzaniu specjalistycznych badań okulistycznych,

Pracujemy:
pasy
logo express
link

Oferta

Badania okulistyczne dla kierowców

Szeroki wybór oprawek i soczewek

Zakład optyczny Optic – Express posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Skupiamy się głównie w swojej działalności na przeprowadzaniu specjalistycznych badań okulistycznych, aby wykluczyć lub wyleczyć różne choroby oczy. Swoją ofertę poszerzyliśmy także o wykonywanie badań dla kierowców na potrzeby medycyny pracy. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak zaćma, jaskra, ADM, zwyrodnienie siatkówki, aplikacją i doborem soczewek kontaktowych, badaniem chorych z cukrzycą. 

Oprócz wykonywanych badań także proponujemy konsultację z naszym okulistą, który odpowie na wszelkie pytania, czy wątpliwości na temat różnych schorzeń, wad wzroku, chorób oraz pomoże rozwiać wątpliwości między wyborem okularów czy soczewek dopasowując je do Państwa trybu życia.

Także w razie jakichkolwiek pytań najprościej umówić się na spotkanie i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zakład  optyczny Optic – Express oprócz profesjonalnej obsługi lekarskiej i doradczej posiada w swojej ofercie szeroki wybór oprawek znanych i cenionych firm. Także nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Oprócz oprawek mamy także w swojej ofercie soczewki okularowe renomowanych firm a nasi wyspecjalizowani pracownicy dokładnie omówią z Państwem w jaki sposób o nie dbać i pokażą jak je zakładać.

link

Kontakt

ul. Bolesława Prusa 6

05-510 Konstancin-Jeziorna

link

Galeria

optyk
optyk
optyk
bottom of page