top of page

Acord-Trans Transport i Spedycja


Twój Zaawansowany Partner w Transporcie Międzynarodowym i Krajowym!
Twój Zaawansowany Partner w Transporcie Międzynarodowym i Krajowym!

🔝 Usługi Transportowe na Najwyższym Poziomie – Bezpieczeństwo i Profesjonalizm! 🛣️


Zapraszamy do skorzystania z usług Acord-Trans, Twojego zaufanego partnera w transporcie międzynarodowym i krajowym. Od 1997 roku świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju oraz wielu państw europejskich. Specjalizujemy się w przewozie towarów do Hiszpanii, Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii, Danii, Portugalii, Anglii, Holandii, Belgii, Luksemburga, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji i Węgier. Acord-Trans Transport i Spedycja


🚛 Bogaty Tabor Samochodowy – Transport Różnorodnych Towarów! 📦

Dysponujemy bogatym taborem samochodowym umożliwiającym transport różnorodnych towarów o ładowności do 25 ton. Posiadamy wszystkie zezwolenia i certyfikaty potrzebne do przewozu materiałów łatwopalnych i niebezpiecznych ADR, co zapewnia bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.
📋 Zamówienie Online – Szybka i Wygodna Obsługa! 💻

Zapraszamy do korzystania z naszego formularza kontaktowego na stronie. Po otrzymaniu od Państwa wiadomości skontaktujemy się niezwłocznie, aby omówić szczegóły transportu i dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb.


📞 Skontaktuj się z Nami i Znajdź Idealne Rozwiązanie Transportowe dla Swojego Biznesu! 🌟

Odwiedź naszą stronę Acord-Trans i dowiedz się więcej o naszych usługach transportowych. Niezależnie od Twoich potrzeb, jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania, które przekroczą Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś!
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page