top of page

Flying Colours – Otwórz się na Świat z Nami!


Flying

🎓 Flying Colorus otwiera przed wami drzwi do świata.🦋

Zapraszamy do Szkoły Językowej Flying Colours, gdzie pasja do języków otwiera drzwi do nowych możliwości. Z nami odkryjesz, że nauka języka angielskiego i niemieckiego może być fascynującą przygodą. Mamy jeszcze wolne miejsca dla uczniów klas 1-8, licealistów oraz osób przygotowujących się do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Flying Colours – Otwórz się na Świat z Nami!


👩‍🏫 Doświadczeni Nauczyciele i Indywidualne Podejście 👨‍🏫

Nasza kadra to wyłącznie czynni nauczyciele z odpowiednim wykształceniem, przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem. Nasz polonista i anglista są egzaminatorami zatrudnionymi również w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, co gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.


🏆 Kompleksowe Przygotowanie do Egzaminów 📝

Oferujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu 8-klasisty z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki, jak również korepetycje z chemii i fizyki dla szkoły podstawowej. Nasze zajęcia to gwarancja solidnych podstaw i doskonałych wyników.🌐 Dwie Lokalizacje dla Twojej Wygody 📍

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły w Dobrzykowicach oraz w Krzykowie, zapewniając łatwy dostęp dla wszystkich chętnych. Zapisy odbywają się za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.


📞 Dołącz do Nas i Rozpocznij Swoją Językową Przygodę! 🌈

Nie czekaj, odwiedź www.flyingcolours.pl i zapisz się już dziś. Flying Colours to miejsce, gdzie języki żyją, a nauka staje się przyjemnością. Odkryj swój językowy talent z nami!

Flying Colours to więcej niż szkoła językowa – to przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce i rozwinąć skrzydła. Dołącz do nas i zobacz, jak daleko możesz z nami polecieć!
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page