top of page

Xedent – Nowoczesna Stomatologia

Zaktualizowano: 4 kwi


Nowoczesna Stomatologia z Dr. Agnieszką Cybulską-Wijatkowską
Nowoczesna Stomatologia z Dr. Agnieszką Cybulską-Wijatkowską

Twoje Zdrowie Uśmiechu Naszą Pasją! 


Gabinet Stomatologiczny Xedent pod kierunkiem Dr Agnieszki Cybulskiej-Wijatkowskiej w Warszawie reprezentuje czołówkę nowoczesnej stomatologii, łącząc zaawansowaną technologię z głęboką pasją do dziedziny. Dr Cybulska-Wijatkowska, z bogatym doświadczeniem zawodowym, zaprasza pacjentów do skorzystania z szerokiej gamy usług stomatologicznych, realizowanych zgodnie z najwyższymi, międzynarodowymi standardami. Xedent – Nowoczesna Stomatologia w Warszawie


 


Technologie Przyszłości dla Twojego Komfortu 


W naszym gabinecie stawiamy na nowoczesność zarówno w zakresie wykorzystywanego sprzętu, jak i podejścia do leczenia. Pacjenci mogą korzystać z zaawansowanego technologicznie wyposażenia, w tym:


  • Amerykańskiego unitu A-dec 500, zapewniającego wyjątkowy komfort zabiegów,

  • Kamery wewnątrzustnej OraCam dla dokładnej diagnostyki,

  • Systemów radiologii Gendex i cyfrowej VistaScan umożliwiających przeprowadzenie badań 3D jamy ustnej,

  • Endometru Endy 6000 i piaskarki AIR-FLOW Handy 2, wspierających skuteczne leczenie kanałowe oraz czyszczenie zębów,

  • Skalera Piezon EMS, który oferuje praktycznie bezbolesną profilaktykę.


 

Piękny Uśmiech Twoją Codziennością! 


W Xedent wierzymy, że zdrowe i estetyczne zęby są fundamentem pewności siebie oraz codziennego komfortu. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, od profilaktyki aż po zaawansowane zabiegi, umożliwiając pacjentom cieszenie się doskonałym uśmiechem na co dzień.Zapraszamy do Xedent w Warszawie

Nasz gabinet został zaprojektowany z myślą o komforcie i dostępności dla wszystkich pacjentów. Jest klimatyzowany, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i dysponuje strzeżonym parkingiem. Dbamy o to, aby atmosfera podczas każdej wizyty sprzyjała relaksowi i poczuciu bezpieczeństwa.


 

📞 Umów Wizytę i Zainwestuj w Swój Uśmiech z Xedent! 💬

Zachęcamy do umówienia się na wizytę poprzez naszą stronę internetową Xedent. Doświadcz profesjonalizmu, indywidualnego podejścia i zaangażowania, które zapewnią zdrowie i piękno Twojego uśmiechu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zadbać o swoje zęby z Xedent.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page