top of page

Profil

Salon Fryzjerski Juki

Juku

Pasja oraz tworzenie, to nasza recepta na to, aby osiągnąć efekt niepowtarzalnej, urzekającej fryzury. Dążenie do mistrzostwa w sztuce fryzjerskiej dzięki doskonaleniu swoich umiejętności oraz otwieraniu się na świat mody i współczesnego designu. Nasze umiejętności mają silną podbudowę praktyczną i teoretyczną. Pracownia Fryzur JUKU to miejsce dla każdego, kto ceni niepowtarzalny styl i jakość oraz chce wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami. Nasz salon to wyjątkowe miejsce, w którym panuje unikalna atmosfera, połączona z profesjonalną obsługą. Spełniając oczekiwania naszych klientów, proponujemy następujące zabiegi: keratynowe prostowanie włosów, trychologiczne kuracje do skóry głowy, doczepianie włosów metodą kanapkową oraz wiele, wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką - oferta oraz zapraszamy do naszego świata w Gdańsku przy ulicy Świętokrzyskiej 134.

 
 
 
Salon Fryzjerski Juku

Salon istnieje od 2018 roku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższe standardy strzyżenia, koloryzacji i stylizacji. Korzystamy z najnowszych osiągnięć fryzjerskich i technik firmy L'Oreal. Naszym Klientom oferujemy koloryzowanie włosów, strzyżenie damskie i męskie, modną stylizację. Nasi specjaliści to wysoko kwalifikowani profesjonaliści i miłośnicy fryzjerstwa. W salonie pracuje czterech stylistów i czterech techników koloryzacji. Wszyscy uczestniczą regularnie w międzynarodowych szkoleniach, prowadzonych przez światowej sławy stylistów. W naszym salonie fryzjerskim specjalizujemy się w stylizacji i koloryzacji włosów, korzystając wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków.

kabel

Usługi

  • Fryzjer Damski

  • Fryzjer Męski

  • Koloryzacja Włosów

  • Dekoloryzacja

  • Strzyżenie Brody

  • Stylizacja Włosów

  • Modelowanie Męskie

  • Salon Fryzjerski

Pracujemy:
tło
Salon Fryzjerski Juki
kabel

Oferta

Poznaj Salon Juku i Naszych Ekspertów

Pasja oraz tworzenie, to nasza recepta na to, aby osiągnąć efekt niepowtarzalnej, urzekającej fryzury. Dążenie do mistrzostwa w sztuce fryzjerskiej dzięki doskonaleniu swoich umiejętności oraz otwieraniu się na świat mody i współczesnego designu. Nasze umiejętności mają silną podbudowę praktyczną i teoretyczną.

 
Salon Fryzjerski Juki
kabel

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

kabel

Galeria

bottom of page