top of page

Profil

Varsovia Dental

Varsovia Dental

Varsovia Dental w Warszawie to specjalistyczna klinika stomatologiczna, która powstała z przekształcenia działającego od 2001 roku w Niemczech gabinetu dr Urszuli Jarosz.

W klinice o zęby naszych pacjentów dba grono dentystów i stomatologów, którzy swoje doświadczenia zdobywali od przeszło 21 lat w najlepszych klinikach, ośrodkach badawczych oraz na szkoleniach w Niemczech, Austrii i Stanach Zjednoczonych .

Dzięki synergii trzech filarów naszej działalności: najwyższej klasy specjalistów, nowoczesnej aparaturze diagnostycznej oraz bogatej ofercie usług jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

W gabinetach stomatologicznych Varsovia Dental w Warszawie podążamy z duchem czasu, nie boimy się innowacji. Lekarze stomatolodzy w naszej klinice korzystają z najnowocześniejszych metod leczenia, doskonałej aparatury diagnostycznej i materiałów dentystycznych. Poprawia to komfort pacjenta i pozwala na precyzyjne opracowanie indywidualnego planu leczenia zebów. W myśl zasady, że różne drogi mogą prowadzić do celu, mamy możliwość wielowariantowej realizacji takiego planu, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane problemy naszych pacjentów uda się rozwiązać za rozsądną cenę.

 
 
 
varsovia denatal

W Varsovia Dental leczymy zęby bez stresu i bólu. Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. W naszej ofercie znajduje się stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka, implantologia, ortodoncja, jak również leczenie recesji dziąsłowych, odbudowa kości wyrostka zębowego i leczenie paradontozy. Leczymy kobiety w ciąży. Nasza klinika jest przystosowana do leczenia zębów osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do Śródmieścia Warszawy, ul. Wspólna 47/49 (wejście przez budynek biurowy lub od strony wewnętrznej uliczki przy Antykwariacie). Osoby przyjeżdżające samochodem mogą skorzystać z podziemnego parkingu.

kabel

Usługi

 • Stomatologia zachowawcza

 • Zdjęcia rentgenowskie

 • Znieczulenie

 • Konsultacje

 • Profilaktyka

 • Wybielanie

 • Stomatologia dziecięca

 • Implantologia

 • Chirurgia stomatologiczna

 • Protetyka

 • Endodoncja

 • Periodontologia

Pracujemy:
tło
varsovia denatal
kabel

Oferta

Medycyna estetyczna

 

W naszym gabinecie wykonasz szereg zabiegów medycyny estetycznej, które wbrew pozorom wpływają nie tylko na wygląd. Często wyleczenie defektu zwiększa komfort psychiczny i fizyczny pacjenta lub pacjentki. Za pomocą procedur estetycznych pozbędziesz się zmarszczek, problemu nadpotliwości lub zmienisz kształt konturu twarzy. Czy wiesz już jaki zabieg wybrać?

Toksyna botulinowa, czyli Botox, nie służy tylko do walki z uwydatniającymi się zmarszczkami. Działanie Botoxu opiera się na paraliżowaniu połączeń nerwowych, które powodują stałe napięcie mięśni. Efektem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek w okolicach iniekcji, ale toksynę botulinową stosuje się także w terapii nadpotliwości, migreny czy bólu okolic stawu skroniowo-żuchwowego.

 
 
Varsovia Dental
kabel

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

kabel

Galeria

bottom of page