top of page

Profil

Willa Stareczka

Willa Stareczka

Serdecznie zapraszamy do Wisły, "perły" Beskidu Śląskiego, zatopionej w

świerkowo - bukowych lasach.
To właśnie tu, z dala od gwaru i hałasu, znajdziecie Państwo Stareczkę - wymarzone miejsce do wypoczynku.

Nasza willa, zbudowana z bali drewnianych, usytuowana jest na nasłonecznionym, południowym stoku górskim w dolinie Jawornika.

 

 

 

 

 

 

 


Szum pobliskiego strumyka oraz uspokajająca zieleń lasów i łąk stwarzają idealne warunki odpoczynku dla osób lubiących ciszę i spokój. Położenie Stareczki sprzyja spacerom, górskim wędrówkom i grzybobraniu. Z okien Stareczki zobaczyć można wiewiórki, sarny i owieczki.W Stareczce panuje wyjątkowa atmosfera. Wnętrze wypełniają niepowtarzalne rzeźby i meble wykonane przez góralskich twórców ludowych oraz liczne bibeloty i elementy wykończenia wnętrz nawiązujące do minionych lat.

 
 
Willa Stareczka
kabel

Usługi

  • Apartamenty

  • Pokoje

  • Ośrodek Wczasowy

  • Pensjonat

  • Do wynajęcia 

  • Dom letniskowy

Pracujemy:
kolorowe linie
Stareczka
link

Oferta

Zimowe szaleństwo

Zimą szczególnie zapraszamy amatorów białego szaleństwa, z których każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. W pobliżu "Stareczki" znajduje się kompleks oświetlonych, sztucznie naśnieżanych wyciągów narciarskich Soszów oraz Kiczera.

Dla naszych gości oferujemy atrakcyjne rabaty na karnety narciarskie! Zapraszamy do zapoznania się z nimi tutaj.

A po pełnym wrażeń dniu zapraszamy do spędzenia wieczoru w sali kominkowej. Przy kubku grzanego wina, blasku świec i cieple płynącym z kominka, można tu odpocząć po aktywnie spędzonym dniu.

 

Na życzenie naszych gości organizujemy biesiady góralskie z pieczonym prosiakiem przy przyśpiewkach i gawędach góralskich. Zimne wieczory mogą Państwo spędzić w rozgrzanej, pachnącej leśnymi drzewami, saunie.

Amatorom aktywnego wypoczynku proponujemy również kąpiele w pobliskim Parku Wodnym oraz kuligi z pochodniami wśród pięknych zimowych krajobrazów. Naszym najmłodszym gościom proponujemy zabawy w białym puchu, jazdę na sankach i lepienie bałwana.

Willa Stareczka
link

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

link

Galeria

bottom of page