top of page

Profil

Zyga

Od czasu naszego powstania na początku 1980 roku, cieszymy się zaufaniem

naszych klientów i partnerów handlowych.  Naszą reputację firmy budujemy

 w oparciu o obiektywną opinię naszych klientów, którzy zaufali nam jako sprawdzonego dystrybutora mięsa polskiego i zagranicznego.

Firma opiera swoją działalność na imporcie i eksporcie, przechowywaniu oraz dystrybucji szerokiej gamy produktów mięsnych.  Drugim przedmiotem działania firmy jest dystrybucja  wędlin wysokogatunkowych, oraz dystrybucja na rynek krajowy i zagraniczny mięsa wieprzowego, wołowego, cielęciny, dziczyzny, jagnięciny, baraniny i drobiu.

Współpracujemy z zakładami i spółkami produkcyjnymi branży mięsnej z kraju i z zagranicy. Kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie i hurtowej dystrybucji, pozwala nam oferować wysoką jakość produktów i realizować terminowo dostawy. Sprzedaż wybranych produktów odbywa się zarówno na terenie Polski i Europy.

 
Zyga
Zyga

Zyga

Naszą reputację firmy budujemy w oparciu o obiektywną opinię naszych klientów, którzy zaufali nam jako sprawdzonego dystrybutora wyrobów mięsnych i wędliniarskich

 
 
logo

Usługi

  • Baranina

  • Jagnięcina

  • Wołowina

  • Cielęcina

  • Dziczyzna

  • Wieprzowina

  • Drób

Pracujemy:
pasy
zyga
logo

Oferta

Sklep

W naszym sklepie firmowym znajdziesz tradycyjne i wyszukane mięsa oraz wędliny zrobione dla prawdziwych smakoszy smaku. Szeroki wybór mięsa pochodzenia polskiego oraz importowanego – kulinarnego zaspokoi nawet wybrednych klientów.

W sklepie dostępne są świeże mięsa, pochodzące z rozbioru na miejscu, przez co klienci mogą być pewni o jakości i świeżości kupowanych u nas produktów. Jako dystrybutor  najwyższej jakości, wołowiny, cielęciny, jagnięciny, baraniny, dziczyzny, gęsi, kaczki oraz dzikiego ptactwa, każdy klient  może poznać walory smakowe tych mięs, a nasz zespół doradzi w wyborze i przyrządzeniu potrawy.

reklama
logo

Kontakt

Serdecznie Zapraszamy

ul. Bałucki Rynek 6
91-449 Łódź

bottom of page